Aderans Taahhüt Hizmetleri

"Taahhüt Hizmetleri"

Mimari Tasarım ve Ev Dekorasyonu

"İşyeri ve Ofis dekorasyonu "

NUMARANIZI BIRAKIN HEMEN SİZİ ARAYALIM

Aderans
Taahhüt Hizmetleri

Mimari & Mühendislik proje + uygulama alanında hizmet veren Aderans kurumsal yapısı ve dinamik kadrosuyla sektördeki 25 yıllık deneyimini, yapıya dair he kalemde ürettiği en optimum çözümlerle kullanıcıyla buluşturmayı amaçlar. Ele aldığı projelerde; proje koordinasyonunu sağlamak, uygulama ve üretim süreçlerinin yerinde izlenmesi, disiplinler arası koordinasyonla süreci sorunsuz yürütmeyi hedefler. İnce ve kaba yapı uygulamalarında güncel yapı malzemeleriyle modern yapım tekniklerini birleştiren Aderans imza attığı işlerde her geçen gün marka değerini arttırmakta! Her projeyi kendi içerisinde ele alan Aderans; konut, ticari, endüstriyel ve iç mekan gibi bir çok alanda farklı ölçekte projeleri hayata geçirerek önemli tecrübeler kazanmıştır.

Taahhüt Hizmetleri

Aderans İnşaat ve Dekorasyon sizlere vaadedilen en uygun kriterleri sunarak, memnuniyetinizi kazanıyor.

Enerji Kimlik Belgelenmesi

Aderans Dekorasyon ve İnşaat Enerji Kimlik Belgelenmesi ile ilgili gereken şirket açıklaması. Aderans Enerji Kimlik Belgelenmesi ile ilgili gereken şirket açıklaması.

Bina Mantoloması

Bina duvarlarındaki ısı kayıplarını en aza indirmek için bina dış duvarlarının, dışarıdan ısı yalıtım özelliği olan malzemeler ile kaplanmasına “Binalarda Dıştan Isı Yalıtımı” veya “Mantolama” denilmektedir. Aderans İnşaat ve Dekorasyon sizler için evlerinizi veya iş yerinizi isteğinize uygun hale getirir.

+
TAMAMLANAN PROJELER
+
Müşteri Memnuniyeti
+
Devam Eden Projelerimiz
yıl
Sektördeki Tecrübemiz

Yaptığımız İşler

Tümünü Görüntüle